Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Buteleczki szklane z nakrętką

Wygodne, stylowe, a przede wszystkim praktyczne rozwiązania dla kosmetyków komponowanych we własnym zakresie! Szklane butelki z gwintem i nakrętką do wygodny sposób na przechowywanie różnego typu preparatów do higieny i pielęgnacji ciała, jak również pozostałych substancji, lekarstw, a nawet produktów spożywczych. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o każdy detal — propozycje z tej kategorii świetnie wkomponują się w wyposażenie Twojej łazienki lub kuchni, doskonale uzupełniając naturalną i minimalistyczną estetykę. Przekonaj się już teraz!

Szklane butelki na kosmetyki — unikalne modele z gwintem i nakrętką

Wśród propozycji dostępnych na naszej stronie internetowej czekają na Ciebie pojemniki w wielu rozmaitych odsłonach. Począwszy od bogatej selekcji wariantów kolorystycznych, a na różnych pojemnościach kończąc — oferujemy egzemplarze od 10 do nawet 100 ml. Ofertę uzupełniają również modele wzbogacone o precyzyjne kroplomierze, idealne na kosmetyki lub lekarstwa. Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!

Aktywne filtry