Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Butelki szklane z atomizerem

Szeroka gama unikalnych propozycji dla Twojej kolekcji perfum, kosmetyków oraz pozostałych preparatów podatnych na rozpylanie. Szklane butelki z atomizerem, które dostępne są w ramach niniejszej kategorii, to pozycje niezwykle wygodne w użytkowaniu, a przy tym szalenie uniwersalne — doskonale sprawdzą się przy większości płynnych substancji, w tym również olejków i toników. Odkrywaj nasze wariacje na temat klasycznego pojemnika na własnoręcznie wykonane preparaty do pielęgnacji, aż znajdziesz egzemplarz, który spełni Twoje oczekiwania!

Szklane buteleczki na perfumy i nie tylko — wygodne pojemnik z atomizerem!

Nasza oferta to buteleczki z atomizerem dostępne w wielu rozmaitych wariantach, różniących się nie tylko barwą, ale również pojemnością — od zaledwie 10 do nawet 100 ml. Pojemniki wykonane zostały z wysokiej jakości szkła odpornego na stłuczenie, które skutecznie chroni zawartość przed promieniowaniem UV. Jednocześnie zachęcamy również do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie poniższej selekcji!

Aktywne filtry