Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Butelki szklane na kosmetyki

Bogata selekcja pojemników i akcesoriów, dedykowana osobom ceniącym sobie indywidualne rozwiązania. Butelki szklane do kosmetyków i lekarstw, które czekają na Ciebie w ramach niniejszej kategorii, doskonale sprawdzą się zarówno w roli rozwiązania dodatkowego — na przykład w kontekście podróży i wyjazdów — jak również pojemnika na wszelkiego rodzaju preparaty i substancje własnego wyrobu. Możliwości jest wiele, a ogranicza Cię jedynie wyobraźnia — sprawdź nasze propozycje!

Szklane butelki z pipetą — idealne na lekarstwa i kosmetyki!

Wśród pozycji dostępnych w ramach tej kategorii znajdziesz między innymi wygodne modele z pipeta, która umożliwia łatwą i szybką aplikację niewielkich ilości substancji. Ofertę uzupełniają także warianty z atomizerem i zakraplaczem, jak również tradycyjne egzemplarze zakręcane, dostępne w różnych pojemnościach — od 10 do nawet 100 ml. To naturalnie nie jedyne opcje, które czekają na Ciebie w naszej ofercie. Przeglądaj nasze propozycje, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nie wahaj się — skontaktuj się z naszymi doradcami!

z atomizerem

Szeroka gama unikalnych propozycji dla Twojej kolekcji perfum, kosmetyków oraz...

z nakrętką

Wygodne, stylowe, a przede wszystkim praktyczne rozwiązania dla kosmetyków...

Aktywne filtry